ככה ייעשה לשולץ האיום


יכול להיות שמרטין שולץ שקרן. יכול להיות שגם לפלסטיני יש 70 ליטר מים ליום. יכול להיות שכל ישראל אחים, גם אם הם ערבים מהשטחים. ויכול להיות שזה בדמם של חברי הבית היהודי להגן בכל מחיר על ארץ ישראל. אבל גם הקדוש ברוך הוא, שנתן להם את הארץ הזו, יושב למעלה, צופה בה וכועס.

הוא כועס כי היהודים שמדברים בשמו מתנהגים בגסות רוח. הוא כועס כי היהודים שחיים בארץ שנתן להם מהלכים אימה על אנשים שחושבים אחרת. הוא כועס כי יהודי הבית היהודי מביישים יהודים אחרים בהתנהגותם (אולי גם ערבים, אבל דחיל רבאק, למי אכפת).

והוא מתבייש ששוב בוחרים יהודים להשתמש בזכר השואה כדי לשפצר עמדות פוליטיות.

*

"עומד יו"ר פרלמנט, גרמני במוצאו, ונואם בכנסת שני שקרים בוטים", קורא הר בנט, וממשיך: “לא אקבל הטפת מוסר שקרית נגד עם ישראל בכנסת ישראל, בטח לא בגרמנית".

"יצאנו היום מנאומו של נשיא הפרלמנט האירופי לאחר שהעז לשקר בגרמנית בכנסת ישראל", הודיעה פראו שקד, והמשיכה: “לא נסכים לשמוע שקרים והכפשות, בטח לא בגרמנית".

bennet

הר בנט ופראו שקד לא יקבלו הטפת מוסר שקרית נגד עם ישראל באנגלית, בהולנדית, בצרפתית, בטורקית או בפולנית. אפילו לא בעברית. אבל אם אפשר להשתמש עוד קצת בזכרון הנאצי הכואב למטרות פוליטיות אז למה לא. האם הר בנט העמיד את נשיא הפרלמנט האירופי על טעותו? האם הוא בכלל חשב על האופציה הזו? אח, שטויות, פשוט יותר לדבר על הגרמנית של שולץ, כי בגרמנית מותר להזמין כרטיסים למשחקים של באיירן, לקנות אופל ובוש ולעמוד לצד האג'נדה השלטת של מדינת ישראל. אבל לשקר? בגרמנית?! בישראל, שולץ האיום, משקרים רק בשפת הקודש.

העולם כולו נגדנו, הגרמנים עוד יותר. היהפוך נמר חברבורותיו? הם תמיד רצו, רוצים וירצו להשמיד כמה שיותר יהודים. תודה לו, הר בנט, על התזכורת. תודה לה, פראו שקד, על החיזוקים. תודה לך, הקדוש ברוך הוא, על שהכנסת בינה לקודקודי ושלחת אותי הרחק מאשתי הגרמניה, רגע לפני שזו, בצווחות אימה בשפה הגרמנית, שוחטת אותי בסכין קצבים מתוצרת גרמניה, כי זה מה שגרמנים יודעים לעשות.

סבתא שלי אמרה לי פעם: “יש גרמנים טובים, יש יהודים רעים, בסופו של דבר כולם בני אדם". הר בנט ופראו שקד לא יצליחו ללמוד את מה שסבתא שלי לעולם לא תשכח. היא לא צריכה נאומי תוכחה מבישים כלפי אדם שכל חטאו הוא נאום בשפת אימו. כי היום זה מרטין שולץ, מחר זה מקס ראבה, מחרתיים זו אשתך ובעלך ובני זוגכם שחיים איתכם באושר, בגרמניה או בישראל. זה כבר לא עניין פוליטי, זו דרך ארץ, ודרך ארץ קדמה לתורה.

מודעות פרסומת

2 תגובות בנושא “ככה ייעשה לשולץ האיום

הוסיפו את שלכם

  1. מסכים עם כל מילה …..החכים בכנסת משקרים כל יום במליאה ועוד בעברית !!! שפת אמנו ! על זה אף אחד לא רוטן בעברית מותר לשקר את האזרחים התמימים .
    ישראבלוף – נמאסתם . הלוואי שהייתה לנו איזה מרקל מדינת ישראל צריכה נס ופחות דתיים במדינה .

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: